Mám zakoupený voucher na Kurz přežití; co mám dělat teď?

V první řadě se přihlaste na některý z termínů v registračním formuláři, do kterého uvedete i číslo voucheru. Termíny je potom možné libovolně měnit (nejpozději dva týdny před akcí).

Jsme přihlášen/a na termín, který se mi nehodí; jak mohu termín změnit?

Pokud je více než dva týdny před akcí, napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a můžete termín libovolně změnit.

Pro koho je kurz určený?

Pro kohokoli, kdo je schopen strávit dva dny v přírodě. Věkové omezení neexistuje, je-li vám méně než patnáct let, je nicméně podmínka souhlas nebo přítomnost zákonného zástupce.

Můžu si na Kurz Přežití vzít psa?

Můžete, pokud ho máte perfektně zvládnutého - ale dejte nám to prosím vědět dopředu. Granule povolíme za předpokladu, že je bude chroustat pouze váš čtyřnohý miláček.

Jaké si mám na Kurz Přežití vzít vybavení?

Povolené vybavení je uvedené na úvodní straně. Co se týče oblečení, přizpůsobte ho aktuálnímu počasí, určitě je dobré vzít si kvalitní boty a něco nepromokavého. Nepřehánějte to s "military" stylem - vojenská uniforma je sice určitě v určitých situacích praktická, ale jejím primárním cílem je odlišit vojáky od civilistů - v běžných situacích ale vzbudí mnohem více pozornosti než klasické oblečení do přírody. Ohledně materiálů si prosím dejte pozor na umělá vlákna a goretex - jsou skvělé do města nebo do zimy, ale limitují vás v přírodě - ve chvíli kdy se přiblíží k otevřenému ohni, zůstane z nich zpravidla škvarek, takže goretexové boty nad ohněm fakt neusušíte. Kromě oblečení je povolený spacák a karimatka, i když ani jedno z toho s trochou štěstí nebudete příliš potřebovat. Pokud jste si objednali kurz přes slevový server bez balíčku s vybavením, vezměte si určitě nůž, bez něj to je v lese složité.

Potřebuji zrušit kurz a vrátit peníze, je to možné?

Ano, za předpokladu, že jste si kurz objednali přes naše stránky, řídí se vrácení peněz stornopodmínkami, které jste obdrželi v emailu po registraci. Peníze se vrací na stejný účet ze kterého byly zaslány do dvou týdnů od obdržení žádosti o storno na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Pokud jste si objednali kurz na slevovém serveru, není bohužel v naší moci peníze vrátit.

Beru pravidelně léky / mám zdravotní komplikace; je to problém?

Není, ale dejte nám to vědět prosím dopředu. Jeden z instruktorů je vždy zdravotník, ale je vhodné se připravit. Zároveň doporučujeme rozdělit vaše léky na dvě části, jednu z nich by měl mít zdravotník u sebe.

Je opravdu nutné nechat doma telefon?

Tak nějak to doporučujeme. Pokud zoufale potřebujete být na příjmu kvůli práci, respektujeme to. Pokud si ho brát nebudete, budeme rádi - instruktoři u sebe telefony mají, pokud si napíšete někam čísla např. na rodinu abyste jim dali vědět, že jste v pořádku, velmi rádi vám telefon zapůjčíme. Notebooky, tablety a podobné věci ale nechte doma.

Jak se na kurz dostanu?

Pokud pojedete vlakem nebo autobusem, doporučujeme dojet do Tábora (a dát nám předem vědět kdy a kde vás vyzvedneme). Pokud pojedete autem, je dobrý nápad dorazit do Černýšovic a zaparkovat tam; přesné místo srazu upřesníme před akcí.

Kurzy pro veřejnost - sezona 2018


Květen 2018

11.-13. květen 2018   - uzavřená společnost

25.-27. květen 2018   - kurz obsazen


Červen 2018

8.-10. červen 2018  - uzavřená společnost

22.-24. červen 2018  - kurz obsazen

 


Červenec 2018

27.-29. červenec 2018   - kurz obsazen


Srpen 2018

24.-26. srpen 2018   - kurz obsazen


Říjen 2018

5.-7. říjen 2018   - kurz obsazen


Květen 2019

24.-26. květen 2019   - registrace spuštěna


 

Kapacita kurzů je 5 - 17 účastníků.

Upozornění pro majitele voucherů

Pokud jste dostali voucher na kurz jako dárek, zarezervujte si termín co nejdříve, kapacity se velmi rychle obsazují!

 

Cena kurzu

Cena třídenních kurzů je 2950 Kč. Tato cena zahrnuje zapůjčení veškerého vybavení včetně zapůjčení startovního balíčku a fotografické dokumentace. 

V případě skupiny poskytujeme výrazné slevy. Pokud je ve vaší skupině alespoň 8 účastníků, je možné dohodnout si individuální termín kurzu.

 

Jak se registrovat?

V první řadě je nutné se zaregistrovat vyplněním formuláře.

Potom co vyplníte základní údaje (jméno, datum narození a kontakt) vyberte, jaký typ registrace chcete provést (jednotlivá registrace, registrace více osob, uplatnění voucheru). Teprve poté se vám zobrazí dostupné termíny a volné kapacity! 

Po odeslání závazné registrace dorazí na Vámi uvedou emailovou adresu zpráva s odkazem, který musíte kliknutím potvrdit; tím je registrace kompletní. Obratem Vám dorazí platební údaje společně s odkazem na kontrolu osobních dat, kde si můžete zkontrolovat i stav platby.