jak přežít

Nové zážitky

Vyzkoušejte si, jestli byste přežili bez moderního vybavení v lese! Na tři dny v nádherném údolí Lužnice jen tak nezapomenete..

bushcraft

Nové zkušenosti

Naučíme vás rozdělat oheň, zajistit si jídlo, vodu, přístřešek, lovit, rybařit, slaňovat, dostat se z minového pole nebo ho nastražit...

survival

Důraz na využití

Neučíme vás nesmysly, se kterými se nemáte šanci potkat. Kurz je koncipován tak, aby získané schopnosti byly využitelné.

jak prezit v prirode

Jsme jiní!

Nejsme jako konkurence. Nejde o dvoudenní procházku lesem ve stylu "poraďte si..." Přesvědčte se sami.

Proč jet právě s námi?

kurz přežití

Protože je to v první řadě zábava. Rozhodně se z toho nesnažíme dělat vojenský výcvik. Vyzkoušíte si věci, které jste si možná ani nemysleli, že si je vyzkoušíte - na stranu druhou, nebudeme nikoho do ničeho nutit. 

Máme velkou výhodu vlastního pozemku (cca 3000 m2) přímo v lese, kde si můžeme vyzkoušet budování přístřešků, rozdělávání ohně apod. bez strachu z toho, že nás vyžene vzteklý majitel - a pozemek je dostatečně odlehlý na to, aby nás tam někdo rušil. Zároveň od nás dostanete v základním balíčku vše potřebné - od jídla přes materiály až po nástroje, a drtivá většina těchto věcí vám po kurzu zůstává.

Protože alespoň základní schopnosti přečkat pár dní v přírodě by měl mít každý. Díky moderním technologiím jsme postupně zdegenerovali tak, že si dva dny bez mobilu, plné ledničky a měkké postele řada z nás ani neumí představit. Zkusíte na chvilku vybočit ze svého komfortu?

Kurzy pro veřejnost - sezona 2018


Květen 2018

11.-13. květen 2018   - uzavřená společnost

25.-27. květen 2018   - kurz obsazen


Červen 2018

8.-10. červen 2018  - uzavřená společnost

22.-24. červen 2018  - kurz obsazen

 


Červenec 2018

27.-29. červenec 2018   - kurz obsazen


Srpen 2018

24.-26. srpen 2018   - kurz obsazen


Říjen 2018

5.-7. říjen 2018   - kurz obsazen


Květen 2019

24.-26. květen 2019   - registrace spuštěna


 

Kapacita kurzů je 5 - 17 účastníků.

Upozornění pro majitele voucherů

Pokud jste dostali voucher na kurz jako dárek, zarezervujte si termín co nejdříve, kapacity se velmi rychle obsazují!

 

Cena kurzu

Cena třídenních kurzů je 2950 Kč. Tato cena zahrnuje zapůjčení veškerého vybavení včetně zapůjčení startovního balíčku a fotografické dokumentace. 

V případě skupiny poskytujeme výrazné slevy. Pokud je ve vaší skupině alespoň 8 účastníků, je možné dohodnout si individuální termín kurzu.

 

Dostal jsem voucher na kurz jako dárek. Co teď?

Gratulujeme a těšíme se na vás! Určitě ale nenechávejte uplatnění voucheru na poslední chvíli. Nebojte se, nestane se, že nebudou volné termíny - pokud budou všechny termíny obsazené, rádi otevřeme další. Potřebujeme to ale vědět dopředu.

Ideální postup je takový, že co nejdříve po obdržení voucheru se zaregistrujete na některý z termínů (s volbou "mám voucher"). Do potvrzovacího emailu Vám dorazí také instrukce, kde a jak máte vyplnit číslo voucheru. 

Termín kurzu si potom můžete libovolně měnit! Budete mít ale jistotu, že Vám voucher nepropadne, byla by to škoda. 

 

Jak se registrovat?

V první řadě je nutné se zaregistrovat vyplněním formuláře.

Potom co vyplníte základní údaje (jméno, datum narození a kontakt) vyberte, jaký typ registrace chcete provést (jednotlivá registrace, registrace více osob, uplatnění voucheru). Teprve poté se vám zobrazí dostupné termíny a volné kapacity! 

Po odeslání závazné registrace dorazí na Vámi uvedou emailovou adresu zpráva s odkazem, který musíte kliknutím potvrdit; tím je registrace kompletní. Obratem Vám dorazí platební údaje společně s odkazem na kontrolu osobních dat, kde si můžete zkontrolovat i stav platby.