jak přežít

Nové zážitky

Vyzkoušejte si, jestli byste přežili bez moderního vybavení v lese! Na tři dny v nádherném údolí Lužnice jen tak nezapomenete..

bushcraft

Nové zkušenosti

Naučíme vás rozdělat oheň, zajistit si jídlo, vodu, přístřešek, lovit, rybařit, slaňovat, dostat se z minového pole nebo ho nastražit...

survival

Důraz na využití

Neučíme vás nesmysly, se kterými se nemáte šanci potkat. Kurz je koncipován tak, aby získané schopnosti byly využitelné.

jak prezit v prirode

Jsme jiní!

Nejsme jako konkurence. Nejde o dvoudenní procházku lesem ve stylu "poraďte si..." Přesvědčte se sami.

Proč jet právě s námi?

kurz přežití

Protože je to v první řadě zábava. Rozhodně se z toho nesnažíme dělat vojenský výcvik. Vyzkoušíte si věci, které jste si možná ani nemysleli, že si je vyzkoušíte - na stranu druhou, nebudeme nikoho do ničeho nutit. 

Máme velkou výhodu vlastního pozemku (cca 3000 m2) přímo v lese, kde si můžeme vyzkoušet budování přístřešků, rozdělávání ohně apod. bez strachu z toho, že nás vyžene vzteklý majitel - a pozemek je dostatečně odlehlý na to, aby nás tam někdo rušil. Zároveň od nás dostanete v základním balíčku vše potřebné - od jídla přes materiály až po nástroje, a drtivá většina těchto věcí vám po kurzu zůstává.

Protože alespoň základní schopnosti přečkat pár dní v přírodě by měl mít každý. Díky moderním technologiím jsme postupně zdegenerovali tak, že si dva dny bez mobilu, plné ledničky a měkké postele řada z nás ani neumí představit. Zkusíte na chvilku vybočit ze svého komfortu?

Kurzy pro veřejnost - sezona 2018


Květen 2018

11.-13. květen 2018   - uzavřená společnost

25.-27. květen 2018   - kurz obsazen


Červen 2018

8.-10. červen 2018  - uzavřená společnost

22.-24. červen 2018  - kurz obsazen

 


Červenec 2018

27.-29. červenec 2018   - kurz obsazen


Srpen 2018

24.-26. srpen 2018   - kurz obsazen


Říjen 2018

5.-7. říjen 2018   - registrace spuštěna


 

Kapacita kurzů je 5 - 17 účastníků.

Upozornění pro majitele voucherů

Pokud jste dostali voucher na kurz jako dárek, zarezervujte si termín co nejdříve, kapacity se velmi rychle obsazují! Všechny vouchery s platností do prosince 2017 mohou využít i květnový termín 2018.

 

Cena kurzu

Cena třídenních kurzů je 2950 Kč. Tato cena zahrnuje zapůjčení veškerého vybavení včetně zapůjčení startovního balíčku a fotografické dokumentace. 

V případě skupiny poskytujeme výrazné slevy. Pokud je ve vaší skupině alespoň 8 účastníků, je možné dohodnout si individuální termín kurzu.

 

Dostal jsem voucher na kurz jako dárek. Co teď?

Gratulujeme a těšíme se na vás! Určitě ale nenechávejte uplatnění voucheru na poslední chvíli. Nebojte se, nestane se, že nebudou volné termíny - pokud budou všechny termíny obsazené, rádi otevřeme další. Potřebujeme to ale vědět dopředu.

Ideální postup je takový, že co nejdříve po obdržení voucheru se zaregistrujete na některý z termínů (s volbou "mám voucher"). Do potvrzovacího emailu Vám dorazí také instrukce, kde a jak máte vyplnit číslo voucheru. 

Termín kurzu si potom můžete libovolně měnit! Budete mít ale jistotu, že Vám voucher nepropadne, byla by to škoda. 

 

Jak se registrovat?

V první řadě je nutné se zaregistrovat vyplněním formuláře.

Potom co vyplníte základní údaje (jméno, datum narození a kontakt) vyberte, jaký typ registrace chcete provést (jednotlivá registrace, registrace více osob, uplatnění voucheru). Teprve poté se vám zobrazí dostupné termíny a volné kapacity! 

Po odeslání závazné registrace dorazí na Vámi uvedou emailovou adresu zpráva s odkazem, který musíte kliknutím potvrdit; tím je registrace kompletní. Obratem Vám dorazí platební údaje společně s odkazem na kontrolu osobních dat, kde si můžete zkontrolovat i stav platby.